LTENRU
Autovainera automobilių nuoma

                                                                                                            Ilgalaikė automobilių nuoma

Ilgalaikė automobilių nuoma – Lietuvoje vis dar sparčiai populiarėjanti paslauga, teikiama jau daugiau nei du dešimtmečius. Ja naudojasi tiek juridiniai, tiek ir fiziniai asmenys. Automobilių nuomos srityje specializuojamės ir mes – UAB „Autovainera“, sukaupusi daugiau nei 10 m. veiklos patirtį.

Ilgalaikė automobilių nuoma: kam skirta ši paslauga?

Ilgalaikė automobilių nuoma tinka, jei automobilį norite nuomotis ilgesniam laikotarpiui ar siekiate optimizuoti nuomos kaštus: jie išauga nuomojantis automobilius trumpam laikui.

Kokie automobiliai nuomojami?

Įrastai nuomojami prieš kelerius metus pagaminti, bet ne senesni nei 2013 m. gamybos automobiliai.

Ilgalaikė automobilių nuoma: mūsų įsipareigojimai ir garantijos

Į „Autovaineros“ ilgalaikės automobilio nuomos sutarties kainą jau įskaičiuotos šios paslaugos ir mokesčiai:

Pakaitinis automobilis suteikiamas ir kitais atvejais. Paprastai viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl pasirenkama ilgalaikė automobilių nuoma – ilgos kelionės ir dideli atstumai. Per dieną įveikus 1000 ir daugiau kilometrų sugesti gali net ir apynaujis automobilis, tad nuo gedimų nėra apsaugota nė viena transporto priemonė. Šiuo atveju išsiruošę į ilgesnę kelionę galėsite būti visiškai ramūs: automobilio gedimo atveju sulauksite pagalbos kelyje bet kuriuo paros metu, nereikės ieškoti paslaugų teikėjų, kurie galėtų automobilį nutempti, negana to, mūsų įmonės atstovai nedelsiant pasirūpins pakaitiniu automobiliu;

Be to, mūsų įmonės suteikiamu pakaitiniu automobiliu taip pat turėsite galimybę naudotis ir po draudiminių įvykių.

Taigi, jei mūsų įmonės automobilis sugestų ar nutiktų koks nors kitas incidentas, pasirūpinsime pakaitiniu automobiliu, kad ir toliau galėtumėte keliauti be rūpesčių ir nesutriktų nei jūsų profesinė veikla, nei asmeninis gyvenimas.

Kiti ilgalaikės automobilių nuomos privalumai:

Efektyvesnis biudžeto planavimas

Suteiksime jums galimybę ilgalaike automobilių nuoma naudotis ne tik išvengiant rūpesčių ir papildomų mokesčių, bet ir padėsime jums efektyviai planuoti savo asmeninį ar įmonės biudžetą. Apart ilgalaikės nuomos, jums daugiau už nieką nereikės mokėti.

Paprastas atsiskaitymas

Atsiskaityti už ilgalaikę automobilių nuomą – labai paprasta. Kartą į mėnesį (ar kitaip, jei dėl netipinių mokėjimo sąlygų susitarsime iš anksto) už praėjusį laikotarpį e. paštu jums atsiųsime sąskaitą, tad išvengsite painiavos ir nesusipratimų, susijusių su lėšų apskaita ir kt.

Nedidelė ilgalaikės automobilių nuomos kaina, vertinant iš ilgalaikės perspektyvos

Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad ilgalaikės automobilių nuomos kainos – gana aukštos, tačiau atsižvelgus į visus privalumus, paskaičiavus, kaip greitai nuosavi automobiliai nuvertėja, kiek kainuoja jų remontas ir priežiūra, paaiškėja, kad ilgalaikė automobilių nuoma padeda sutaupyti.

Ilgalaikė automobilių nuoma (veiklos nuoma) įmonėms

Ilgalaikė automobilių nuoma – puiki alternatyva, kai įmonė dėl tam tikrų priežasčių nenori ar negali įsigyti nuosavų automobilių.

Atsižvelgdami į jūsų poreikius, galime pasiūlyti ilgesnės nei 12 mėn. trukmės automobilių nuomą, tačiau automobilį galite išsinuomoti ir 1, 3, 6 mėn. ar bet kokiam kitam pasirinktam laikotarpiui. Tai vienas racionaliausių ir patogiausių sprendimų įmonėms, norinčioms efektyviai išspęsti transporto problemą. Be to, nuolat plečiame ir atnaujiname automobilių parką, kad dar geriau patenkintume jūsų verslo poreikius ir lūkesčius.

Nuo šiol jums nebereikės samdyti darbuotojų, atsakingų už įmonės automobilių priežiūrą, ar papildomais darbais apkrauti darbuotojų, eksploatuojančių darbinius automobilius. „Autovainera“ pasirūpins automobilių priežiūra, o jūsų darbuotojai visą savo dėmesį ir laiką galės skirti tiesioginiam savo darbui ir verslo konkurencingumo rinkoje didinimui.

Ilgalaikė automobilių nuoma fiziniams asmenims

Kada ilgalaikė automobilių nuoma gali praversti fiziniams asmenims?

„Autovainera“ – automobilių nuomos profesionalai

„Autovainera“ garantuoja aukščiausios kokybės aptarnavimą. Jeigu sudėtinga išsirinkti ar nežinote, kuris automobilis labiausiai atitiktų Jūsų poreikius, mūsų įmonės darbuotojai padės, patars ir pasistengs, kad Jūsų patirtis nuomojantis automobilį būtų kuo geriausia. Jeigu kilo klausimų arba norite išsinuomoti automobilį, susisiekite su mumis! „Autovainera“ – patikima įmonė, kurios pagrindinis koziris – trumpalaikė ir ilgalaikė automobilių nuoma.

 

 

 

just some Autovainera stats5768
PATENKINTI KLIENTAI

just some Autovainera stats23
AUTOMOBILIŲ MŪSŲ PARKE

just some Autovainera stats755 680
KILOMETRŲ NUVAŽIUOTA

just some Autovainera stats1244
KLIENTAI MUS REKOMENDAVO

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika