LTENRU
Autovainera automobilių nuoma

 

AUTOMOBILIŲ NUOMA VISOJE LIETUVOJE PALANKIOMIS SĄLYGOMIS

 

UAB „Autovainera“ jau šešerius metus siūlo jums trumpalaikę ir ilgalaikę automobilių nuoma Vilniuje. Mes jums siūlome aukščiausios kokybės paslaugas už prieinamą kainą. Nuolat domimės automobilių nuomos rinka ir jos tendencijomis ir atkreipiame ypatingą dėmesį į nuomojamų transporto priemonių saugumą.

 

Stengiamės, kad mūsų nuomojami automobiliai būtų aukščiausios kokybės ir tvarkingi, kad Jums būtų malonu važiuoti ir nekiltų jokių problemų. Esame įsikūrę Motorų g. 14, Vilniuje ir maloniai kviečiame apsilankyti! Savo paslaugas taip pat vykdome ir Kauno mieste, todėl automobilių nuoma Kaune taip pat prieinama ir kauniečiams arba į Kauną atvykusiems svečiams.

 

 

 

GERIAUSI AUTOMOBILIŲ NUOMOS PASIŪLYMAI

 

Vilniaus miesto transporto nuomos srityje yra puikių pasiūlymų palankiomis sąlygomis užsisakyti reikalingos komplektacijos ir paskirties automobilius pagal ilgalaikės ir trumpalaikės nuomos sutartis. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti vokiškų (Audi, BMW, Mercedes Benz), japoniškų ir kitų patikimiausių markių automobilių transportą asmeninėms bei kelionėms palankiausiu kainos ir kokybės santykiu. Savo nuomojamiems automobiliams siūlome ir papildomos įrangos priedus: vaikiškas kėdutes, dviračių laikiklius bei GPS navigacijos modulius.

 

Pasiūlymus savo klientams atnaujiname nuolat - kviečiame peržiūrėti mūsų automobilių parką Vilniuje Motorų g. 14

 

AUTOMOBILIŲ NUOMOS PASLAUGŲ PRAVALUMAI

 

Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilių nuoma Vilniuje – tai nuomos paslauga tiems, kurie neturi automobilio, tačiau nori pasinaudoti lengvojo transporto teikiamais mobilumo privalumais. Automobilių nuoma yra taip pat populiari paslauga tarp užsieniečių, atvykusių iš kitų šalių, verslo partnerių ar svečių iš atokesnių Lietuvos miestų. Automobilių nuoma taip pat yra puikus sprendimas, jei automobiliu naudojatės nedažnai. Pasinaudokite UAB "Autovainera" teikiamomis automobilių nuomos paslaugomis sostinėje Vilniuje, mūsų aikštelėje Motorų g. 14 – garantuojame kokybiškas paslaugas ir kokybišką klientų bei savo automobilių aptarnavimą.

 


 

UAB “Autovainera” privalumai

 

 Geriausios kainos ir kokybės garantija

 Jokių paslėptų mokesčių

 Patogi rezervacija internetu

 Dirbame 24/7

 Minimalus užstatas 144,81€

 Techninė pagalba kelyje 24/7

just some Autovainera stats5768
PATENKINTI KLIENTAI

just some Autovainera stats25
AUTOMOBILIŲ MŪSŲ PARKE

just some Autovainera stats755 680
KILOMETRŲ NUVAŽIUOTA

just some Autovainera stats1244
KLIENTAI MUS REKOMENDAVO